dzisiaj jest: 25 czerwca 2017 r.   ::    imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

Jamna zaprasza na Jarmark Dominikański

jamna 2014 miniZakonnicy z Jamnej po raz drugi organizują Jarmark Dominikański, który odbędzie się w niedzielę 18 czerwca. Rozpocznie go msza św. o godz. 11.00, a następnie - coś dla duszy, - coś dla ciała oraz stragany z regionalnym rękodziełem i lokalnymi specjałami.

Odwiedzający jarmark będą mogli zapoznać się z bogatym asortymentem lokalnego rękodzielnictwa oraz specjałów regionalnej kuchni. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz rozrywki muzycznej i tanecznej.

jarmark jamna
Patronat honorowy nad jarmarkiem obięli: Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak.