dzisiaj jest: 13 grudnia 2017 r.   ::    imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
Muchomor czerwony
Pasmo Brzanki
Ratusz i Kościół parafialny pw. Świętego DuchaGmina Żabno

Potrzebna Krew - Twoja także! - 21 czerwca weź udział w akcji honorowego krwiodawstwa w tarnowskim Starostwie

akcja kr xxii miniKlub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie informuje, iż 21 czerwca 2017 roku w godz. od 8:00 do 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, odbędzie się XXII akcja honorowego krwiodawstwa. Dla osób, które oddadzą krew organizatorzy przewidzieli konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Rejestracja przewidziana jest w godzinach od 8.00 do 11.00.

Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby. Dajmy przykład solidarności i ofiarności.

- W imieniu członków Klubu HDK przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie zapraszam do oddania krwi osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat oraz do rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku osoby w wieku od 18 do 55 lat - zachęca Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego, Prezes Klubu.

W dniu poprzedzającym oddanie krwi nie należy spożywać alkoholu oraz tłustych posiłków.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Honorowemu dawcy krwi  przysługuje:
- zwolnienie od pracy w dniu oddania krwi,
- zwrot utraconego zarobku,
- posiłek regeneracyjny,
- prawo do bezpłatnego badania grupy krwi.

akcja kr xxii 1
SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich chętnych do wzięcia udziału.

Potrzebna Krew - Twoja Także!