dzisiaj jest: 25 czerwca 2017 r.   ::    imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

XXI akcja honorowego krwiodawstwa w Starostwie Powiatowym w Tarnowie

afisz hak miniKlub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie informuje, iż 30 marca 2017 roku w godz. od 8:00 do 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, odbędzie się XXI akcja honorowego krwiodawstwa.

Rejestracja jest przewidziana w godzinach od 8.00 do 11.00.

Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby. Dajmy przykład solidarności i ofiarności.

- W imieniu członków Klubu HDK przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie zapraszam do oddania krwi osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat oraz do rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku osoby w wieku od 18 do 55 lat - zachęca Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego, Prezes Klubu.

afisz hak 1
W dniu poprzedzającym oddanie krwi nie należy spożywać alkoholu oraz tłustych posiłków.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Honorowemu dawcy krwi  przysługuje:
- zwolnienie od pracy w dniu oddania krwi,
- zwrot utraconego zarobku,
- posiłek regeneracyjny,
- prawo do bezpłatnego badania grupy krwi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, związane tematycznie z obchodami Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.

Potrzebna Krew - Twoja Także!