dzisiaj jest: 20 kwietnia 2018 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Zawilec Gajowy, Kokorycz
Dwór I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej
Panorama Tuchowa z widokiem na Bazylikę Mniejszą pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Pałac Janowice w Janowicach k. Zakliczyna
Zawilec Gajowy, KokoryczPark Krajobrazowy Pasma Brzanki

24 marca ZSLiT w Wojniczu zaprasza na dzień otwarty szkoły

rozmiar tekstu w artykule:

zslit do 2017 miniZespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, szkoła z najdłuższymi tradycjami w Powiecie Tarnowskim, która niedawno obchodziła 80-lecie swojego istnienia, zaprasza gimnazjalistów, ich nauczycieli i rodziców na dzień otwarty - 24 marca 2017 r. (piątek).
Szkoła oferuje nietuzinkowe kierunki kształcenia, zgodne z obecną polityką edukacyjną państwa oraz zmianami strukturalnymi jakie zostaną wprowadzone od roku szkolnego 2017/2018. Ponadto uczniowie techników biorą udział w kursach i praktykach zagranicznych w ramach programu Erasmus+.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych w godzinach od 8:00 do 16:00.

zslit do 2017
Będzie możliwość zwiedzania pracowni i przygotowanych wystaw tematycznych, uczestniczenia w wojskowych zajęciach pokazowych oraz degustacji smakołyków przyrządzonych przez uczniów i nauczycieli szkoły.

Zespół Szkól Licealnych i Technicznych w Wojniczu to najstarsza szkoła w Powiecie Tarnowskim. To szkoła z ponad 80 letnią tradycją. Gimnazjaliści mogą wybrać naukę w liceach ogólnokształcących w klasie ogólnej, wojskowej i ochrony pogranicza. W klasach mundurowych kształcenie odbywa się na podstawie porozumienia z 6. Batalionem Dowodzenia w Krakowie i Karpackim Oddziałem Straży Granicznej w Nowym Sączu.

W technikum kształcenie prowadzone jest w zawodach: żywienie i usługi gastronomiczne, hotelarstwo, logistyk, architektura krajobrazu i mechanik pojazdów samochodowych. Nabór do szkoły branżowej I stopnia prowadzony będzie w zawodach kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik urządzeń samochodowych oraz w klasie wielozawodowej.

zslit do 2017 1

Przy szkole funkcjonuje internat i Szkolne Schronisko Młodzieżowe. Dla uczniów klas mundurowych organizowane są obozy w Chochołowie, Łysej Polanie i Łomnej. Uczniowie technikum i szkoły zawodowej wyjeżdżają na praktyki zawodowe w ramach projektu Erasmus+.

Mocną stroną szkoły jest doświadczona kadra pedagogiczna dobrze przygotowująca do zawodu lub na studia oraz dobrze wyposażony internat wraz ze stołówką, w którym mogą zamieszkać uczniowie z odległych miejscowości nie mający warunków na codzienny dojazd.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:103
Wczoraj:524
W tym tygodniu:2457
W tym miesiącu:9041
Ogółem:900643

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd