dzisiaj jest: 24 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Pod patronatem Starosty Tarnowskiego - XXI Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Żabnie

kon kol past zab miniGminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza do udziału w XXI Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 17 i 18 stycznia 2017 r. Koncert finałowy laureatów został zaplanowany na 22 stycznia br. Wydarzeniu patronuje Starosta Tarnowski Roman Łucarz.

Celem Konkursu jest kultywowanie tradycji śpiewania kolęd, odkrywanie i promowanie talentów wokalnych oraz wymiana pomysłów i doświadczeń w upowszechnianiu śpiewu wśród dzieci i młodzieży.

kon kol past zab
Konkurs przeznaczony jest dla uczestników w wieku od 4 do 19 lat i zostanie przeprowadzony wg kategorii określonych w Regulaminie. Zwycięzcy Konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które wręczone zostaną 22 stycznia 2017 r. podczas koncertu finałowego.

Szczegóły dostępne są - tutaj.