dzisiaj jest: 16 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Weź udział w konkursie „Barwy Wolontariatu” i zostań wolontariuszem roku 2016

barwy wolontariatu 2016 min

Do 4 listopada 2016 zgłaszać można kandydatury wolontariuszy do wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu „Barwy Wolontariatu”. Celem konkursu jest wyróżnienie osób zaangażowanych w różne formy działalności wolontarystycznej.

Konkurs Barwy Wolontariatu stwarza możliwość zaprezentowania działań wolontariuszy i ciekawych akcji wolontariackich, pozwala promować miejsca wzorowo współpracujące z wolontariuszami oraz ukazać różnorodność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego.

W tym roku konkurs odbywać się będzie już po raz szesnasty i będzie okazją, by w szczególny sposób podziękować wolontariuszom, na co dzień współpracującym z organizacjami pozarządowymi, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi.

Nominowani do konkursu mogą być wolontariusze indywidualni lub grupy wolontariuszy, rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne.

„Barwy Wolontariatu” to konkurs realizowany przez Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce. Za przeprowadzenie wojewódzkiego etapu konkursu odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie.

Więcej informacji dostępnych jest po adresem: http://wolontariat.org.pl/krakow/news4891/.