dzisiaj jest: 17 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Hala sportowa ZSP w Zakliczynie miejscem zmagań sportowców

rozmiar tekstu w artykule:

boks zakliczyn 2015 miniHala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie już po raz piąty była miejscem zawodów sportowych o randze krajowej, tym razem piątego, Otwartego Finału Grand Prix Małopolski w boksie.


5 grudnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych odbyły się V Finałowe Otwarte Grand Prix Małopolski w boksie. W ramach imprezy przeprowadzono czterdzieści cztery walki w różnych kategoriach wagowych.

Warto przypomnieć, że dzięki staraniom wielu podmiotów, w tym Starostwa Powiatowego w Tarnowie, przy ulicy Grabina w Zakliczynie w czerwcu 2008 roku podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów (kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie) Marcin Dołęga ustanowił dwa rekordy Polski - w rwaniu - 201 kg i w dwuboju - 436 kg. Rekordy te są aktualne do dzisiaj.

W maju 2012 roku podczas 82. Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów w hali przy Grabina królowali Adrian Zieliński, Bartłomiej Bonk. Dwa miesiące później cała Polska cieszyła się z medali zdobytych przez „zakliczyńskich” sportowców podczas XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

boks zakliczyn 2015 1
Przy okazji imprez sportowych przez halę ZSP w Zakliczynie przewinęło się wielu medalistów olimpijskich: Waldemar Baszanowski, Bartłomiej Bonk, Szymon Kołecki, Zygmunt Smalcerz, Adrian Zieliński, jak również przyjaciel szkoły - Marek Gołąb.

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:281
Wczoraj:293
W tym tygodniu:3231
W tym miesiącu:7298
Ogółem:1044080

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd