dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Pożegnanie Komendanta tarnowskiej Policji

pozegnanie komendanta mini17 listopada w tarnowskiej Sali Lustrzanej odbyła się uroczystość pożegnania ustępującego Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie, inspektora Roberta Biernata, którego na tym stanowisku zastąpił mł. inspektor Mirosław Moryl.

Robert Biernat kierował tarnowską policją przez trzy lata. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektor Paweł Dzierżak podkreślił, iż ze swoich obowiązków wywiązywał się on wzorowo. - Robercie, zostawiasz jednostkę, która jest jedną z wiodących w województwie, można powiedzieć, że jedną z lepiej kierowanych w całym kraju - podkreślił Paweł Dzierżak.

pozegnanie komendanta 1
Odchodzący Komendant zaznaczył, że decyzja o złożeniu obowiązków służbowych wynikała ze względów osobistych o nie była powodowana względami politycznymi.

pozegnanie komendanta 2
Podziękowania od samorządu powiatu Robertowi Biernatowi złożyli Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Wicestarosta Tarnowski Zbigniew Karciński i Przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń.

pozegnanie komendanta 3
pozegnanie komendanta 4