dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

logo starosta tarnowski miniOgłoszenie o II konkursie ofert na wybór realizatorów programu zdrowotnego dotyczącęgo profilaktyki zakażeń pneumokokowych.

Zarząd Powiatu Tarnowskiego uchwałą nr 591.2015 z dnia 25 września 2015 r. ogłasza II konkurs ofert na wybór realizatorów (lub realizatora) programu zdrowotnego pn. „Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce” w 2015 roku.

Konkurs ofert skierowany jest do podmiotów leczniczych w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (Dz. U. z 2015 r. poz. 618 z późn. zm.)

Ostateczny termin składania ofert upływa 12 października 2015 roku o godz. 15.30.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz formularz ofertowy znajdują się poniżej:

Informacje dotyczące konkursu można uzyskać także w Zespole ds. Zdrowia i Polityki Społecznej pod numerami telefonu: 14 688-33-58 i 14 688-33-59.