dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Stowarzyszenie „Ich Lepsze Jutro” świętowało swój jubileusz

jubileusz ich lepsze jutro miniGala 10-lecia Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro” była okazją do uhonorowana tej młodej organizacji pozarządowej, z powodzeniem działającej na rzecz poprawy jakości życia dzieci. Podczas uroczystości jubileuszowej sala koncertowa w Mościckiej Fundacji kultury wypełniła się do ostatniego miejsca.

W koncercie wystąpili: Monika Kuszyńska, Mieczysław Szcześniak, Zespół MONK, Tarnowski Chór Gos.pl oraz Piotr Kita.

jubileusz ich lepsze jutro 1
Również Zarząd Powiatu Tarnowskiego docenił działalność Stowarzyszenia, przyznając organizacji „Grosz Tarnowski Ziemski”. Podczas uroczystości na ręce Prezesa Stowarzyszenia Krzysztofa Drwala, wręczył go Jacek Hudyma, Etatowy Członek Zarządu Powiatu.

jubileusz ich lepsze jutro 2
Stowarzyszenie „Ich Lepsze Jutro” zajmuje się edukacją, kulturą, sportem, terapią, rehabilitacją i wsparciem najmłodszych. Organizacja oferuje kompleksową pomoc dzieciom z niepełną sprawnością i deficytami.

jubileusz ich lepsze jutro 3
Podejmuje też szereg działań na rzecz poprawy jakości życia dzieci mieszkających na wsiach. Organizuje dla nich zajęcia sportowe, edukacyjne i kulturalne, wycieczki i spotkania integracyjne, szkoli rodziców, prowadzi konferencje specjalistyczne i koncerty dobroczynne.

jubileusz ich lepsze jutro 4