dzisiaj jest: 18 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Dni otwarte w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego

dni otwarte 2015 minSzkoły ponadgimnazjalne Powiatu Tarnowskiego organizują w okresie rekrutacyjnym ciekawe wydarzenia promocyjne, mające na celu zachęcić młodzież gimnazjalną do podjęcia przez nią dalszej nauki na wyższym szczeblu edukacyjnym, w murach powiatowych placówek. Cykl dni otwartych rozpoczął ZSLiT w Wojniczu, a w najbliższych tygodniach tego rodzaju przedsięwzięcia odbędą się w ZSP w Zakliczynie, ZSOiZ w Gromniku oraz LO w Tuchowie.

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu odwiedziło podczas Dnia Otwartego 317 gimnazjalistów. Młodzież zwiedzała sale lekcyjne w budynku głównym szkoły, a także warsztaty szkolne, internat oraz halę sportową. Dodatkowymi atrakcjami były quizy, konkursy i niespodzianki kulinarne.

dni otwarte 2015 1

Kandydaci do szkoły mogli również  uczestniczyć w lekcjach otwartych:
- animacja czasu wolnego w hotelarstwie,
- warsztaty „kwiatowa fantazja”,
- pokaz technik interwencji,
- pokaz obsługi synchronicznej w wykonaniu Technikum Żywienia,
- prezentacja sprzętu logistycznego.

dni otwarte 2015 2

Kibice sportowi dopingowali swoich kolegów podczas Turnieju Piłki Siatkowej, który odbył się na hali sportowej.

dni otwarte 2015 3

W najbliższym czasie dni otwarte odbędą się również w następujących szkołach:

- od 23 do 27 marca w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie,
- od 23 do 27 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Tuchowie,
- 25 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Majorka w Ryglicach,
- 27 marca i 28 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku,
- 1 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie.

dni otwarte 2015 4
dni otwarte 2015 5