dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Starosta Tarnowski liderem innowacyjnej edukacji

lider edukacji miniStarosta Tarnowski Roman Łucarz otrzymał Certyfikat Lidera Innowacyjnej Edukacji w uznaniu przeprowadzenia w latach 2012-2014 największego innowacyjnego projektu edukacyjnego w dziedzinie szkolnictwa wyższego i edukacji, współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt dotyczył podnoszenia kompetencji uczniowskich w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i technologicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii.

lider edukacji 1
Certyfikat przyznał Staroście Tarnowskiemu Romanowi Łucarzowi prof. dr hab. Paweł Rowiński z Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk, zaś przekazał podczas niedawnej konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym w Tarnowie prof. dr hab. Edmund Juśko, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Promocji tarnowskiego Starostwa, w obecności Wicestarosty Tarnowskiego Mirosława Banacha oraz dziennikarzy mediów lokalnych i regionalnych.

lider edukacji 2