dzisiaj jest: 24 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Starosta Silnym Człowiekiem 2014

starosta silnym czlowiekiem miniStarosta Tarnowski Roman Łucarz otrzymał statuetkę laureata konkursu „Silny Człowiek Regionu Tarnowskiego”. To zasługa Czytelników „Gazety Krakowskiej”, którzy oddawali swoje głosy na tych, którzy są mocni przede wszystkim w czynach. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie.

Podejmują mnóstwo ważnych decyzji, od których zależy los i jakość życia wielu mieszkańców regionu. Ten plebiscyt to doskonała okazja do tego, aby docenić ich wkład w to, co robią dla lokalnych społeczności - tak kilka miesięcy temu pisała „Gazeta Krakowska”.

starosta silnym czlowiekiem 1
Redakcja poinformowała, że wytypowanie kandydatów, którzy w tym roku rywalizowali o tytuł Silnego Człowieka Regionu Tarnowskiego, nie było łatwym zadaniem. Lista początkowo liczyła ponad 40 nazwisk i kapituła konkursu musiała się sporo natrudzić, aby wyłonić spośród nich szczęśliwą „22”.

Głosować można było na dwa sposoby. Tradycyjnie - za pomocą kuponów, które były drukowane w GK albo wysyłać sms-y. Zwycięzcą został kandydat, który zdobył największą liczbę głosów, statuetki „Silny Człowiek Regionu Tarnowskiego 2014” trafiły również do rąk osób, które uplasowały się na miejscach od 2 do 5. W tym gronie znalazł się Starosta Roman Łucarz.

starosta silnym czlowiekiem 2
Przypomnijmy, że Roman Łucarz starostą powiatu tarnowskiego jest przeszło rok. W tym czasie na terenie powiatu zrealizowanych został mnóstwo inwestycji drogowych, na które Starostwo pozyskało sporo środków ze źródeł zewnętrznych. W Powiecie Tarnowskim realizowany jest też jeden z największych w kraju projektów edukacyjnych. Jednak o prawdziwej sile Starosty - zdaniem wielu - świadczy jego serdeczny stosunek do mieszkańców, którzy cenią go za szczerość, otwartość i okazywaną życzliwość.

Fot. udostępniła Redakcja „Gazety Krakowskiej”.