dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Nocna i świąteczna opieka medyczna dla mieszkańców Powiatu Tarnowskiego

opieka-medyczna miniOd 1 kwietnia 2014 r. przez 5 lat nocną i świąteczną opiekę medyczną dla mieszkańców Powiatu Tarnowskiego świadczą następujące placówki:

1. Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o., Tarnów, ul. Kwiatkowskiego 15 - m. i gm. Tarnów wschód (osiedla Mościce, Koszyce, Chyszów, Klikowa) gm. m-w. Radłów, gm. w. Tarnów-sołectwo Biała - tel. 14 68 805 84.

Stały dyżur jednego lekarza oraz dodatkowo lekarz pediatra w godzinach:
- w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 1800 - 2200
- w soboty, niedziele i dni świąteczne w godz. od 800 - 1200 oraz od 1800 - 2200

2. SPZOZ Centrum Medyczne KOL-MED., Tarnów, pl. Dworcowy 6 - m. i gm. Tarnów płd. (osiedla Starówka, Strusina, Gumniska-Zabłocie, Krakowska), Pleśna, Skrzyszów, gm. w. Tarnów (sołectwa Błonie, Koszyce Małe,, Koszyce Wielkie, Łękawka, Nowodworze, Poręba Radlna, Radlna, Tarnowiec, Zawada, Zbylitowska Góra, Zgłobice) - tel. 14 688 60 99. Gwarantowana stała obecność lekarza pediatry.

3. Miejska Przychodnia Lekarska nr IV Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej sp. z o. o., Tarnów, os. XXV –lecia PRL 3A - m. i gm. Tarnów płn. (osiedla: Piaskówka, Grabówka, Rzędzin, Zielone, Krzyż, Jasna, Westerplatte, Legionów Henryka Dąbrowskiego), Lisia Góra, gm. w. Tarnów (sołectwa Wola Rzędzińska+Jodłówka - Wałki) - tel. 14 68 881 85. Gwarantowana stała obecność lekarza pediatry.

4. Wojnickie Centrum Medyczne Sp. z o.o., Wojnicz, ul. Rolnicza 3 - Wierzchosławice, gm. m-w. Wojnicz, gm. m-w Zakliczyn - tel. 14 67 903 08; 14 67 89 349, 531 955 191.

Stały dyżur jednego lekarza oraz dodatkowo lekarz pediatra w godzinach:
- w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 1800 - 2200

5. Centrum Zdrowia Tuchów sp. z o.o., Tuchów, ul. Szpitalna 1 - gm. m-w. Ciężkowice, Gromnik, gm. m-w. Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, gm. m-w. Tuchów, Szerzyny, tel. 14 653 52 42. Brak zadeklarowanej obecności pediatry.

Powyższe jest wynikiem postępowań konkursowych, po rozstrzygnięciu których Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia podpisał umowę z trzema placówkami w Tarnowie oraz w Tuchowie i Wojniczu.

Dla mieszkańców Gminy Żabno i Wietrzychowice świadczenia w ww. zakresie zapewnia: Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, tel. 14 644 33 22. W ramach ww. świadczeń gwarantowana jest stała obecność lekarza pediatry.