dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Szczypiornistki ZSP Tuchów najlepsze w rejonie tarnowskim

pilka reczna tuchow miniDoskonale zaprezentowały się zawodniczki z Zespołu Szkół Ponadgminazjalnych w Tuchowie, w organizowanych w Mistrzostwach Rejonu Tarnowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się w hali MOSiR w Tuchowie.

Celem zawodów było wyłonienie najlepszych drużyn, które będą reprezentować Rejon Tarnowski w zawodach wojewódzkich. Do rozgrywek zgłosiły się mistrzowie powiatów z Brzeska, miasta Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej, oraz Powiatu Tarnowskiego. Licznie zgromadzona publiczność była świadkiem kolejnego sukcesu zawodniczek z ZSP w Tuchowie, które wygrały rywalizacje i awansowały do zawodów wojewódzkich.

pilka reczna tuchow 1
W pierwszym spotkaniu tuchowskie szczypiornistki zwycięsko rywalizowały z ZSP z Brzeska. Kolejny mecz z drużyną z I LO w Tarnowie miał bardziej wyrównany przebieg, jednak konsekwentna gra w obronie , determinacja oraz niesamowita ambicja sprawiły, że to dziewczęta z ZSP cieszyły się z wygranej i kolejnego z rzędu awansu do zawodów wojewódzkich w Nowym Sączu.