dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Powiat Tarnowski obecny na targach turystycznych w Łodzi

targi turystyczne w lodzi 2014 miniPowiat Tarnowski wspólnie z Małopolską Organizacją Turystyczną i Tarnowskim Centrum Informacji Turystycznej uczestniczył w XX - jubileuszowych Międzynarodowych Targach Turystycznych w Łodzi, odbywających się pod hasłem „Na styku kultur 2014”.

Podczas targów swoje oferty turystyczne prezentowały polskie i zagraniczne regiony, w tym wiele powiatów i gmin, biura podroży oraz touroperatorzy.

targi turystyczne w lodzi 2014 1
Na wspólnym stoisku Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego, zaaranżowanego wokół słynnego camepra, promującego Małopolskę w miastach Europy, zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą turystyczną naszego regionu i zaopatrzyć się w materiały promocyjne oraz pamiątkowe gadżety reklamujące powiat i miasto Tarnów.

targi turystyczne w lodzi 2014 2
Zwiedzających interesowała zwłaszcza oferta agroturystyczna Powiatu Tarnowskiego, rowerowe i piesze szlaki turystyczne, możliwość uprawniania turystyki aktywnej, w tym modnej w ostatnim czasie turystyki konnej. Wielu odwiedzającym stoisko powiatu nie obca była legenda „Skamieniałego Miasta” w Ciężkowicach i Dworek I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, zwłaszcza dzięki renomie postaci mistrza Paderewskiego i odbywających się tam koncertów muzyki poważnej.

targi turystyczne w lodzi 2014 3