dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Aplikacja mobilna TOT dostrzeżona w branży mobilnych technologii

mobile trend conference mini16 stycznia 2014 r. zostały wręczone nagrody Mobile Trends Awards, przyznawane w branży mobilnych technologii za najlepsze realizacje z minionego roku. Zwycięzców wyłoniono w szesnastu kategoriach. W prestiżowym gronie nominowanych znalazła się Tarnowska Organizacja Turystyczna. Eksperci i internauci dostrzegli przygotowaną przez TOT aplikację mobilną „Tarnów. Architektura drewniana”.

Galę Mobile Trends Awards 2013 swoim Patronatem objęli Pan Janusz Piechociński - Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki oraz Pan Marek Sowa, Marszałek Województwa Małopolskiego.

Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową. W jej skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii. Podczas gali wręczono nagrody dla około 80 różnych firm w 16 kategoriach wraz z wyróżnieniami.

mobile trend conference 1
Tarnowską Organizacje Turystyczną podczas gali, która odbyła się w krakowskim hotelu Park Inn by Radisson reprezentował Mirosław Banach, Prezes TOT i Wicestarosta Tarnowski, który odebrał z rąk organizatorów nominację za aplikację mobilną „Tarnów. Architektura drewniana”.

mobile trend conference