dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Finał XXII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radłowie

wosp w radlowie miniW niedzielę w Radłowie, tak jak w całej Polsce miał miejsce finał XXII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności udało się zebrać na cele Orkiestry kwotę dwukrotnie większą niż w ubiegłym roku.

Organizatorami drugiej odsłony gminnego grania dla WOŚP byli: Zespół Szkół w Zabawie, Ochotnicza Straż Pożarna w Radłowie i Ochotnicza Straż Pożarna w Zabawie.

wosp w radlowie 1
Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała koncertu radłowskiej orkiestry dętej i występu uczniów z Zespołu Szkół w Zabawie. Przybyli goście włączali się w emocjonujące licytacje oraz z zainteresowaniem uczestniczyli w spotkaniu z żużlowcem Jakubem Jamrógiem.

wosp w radlowie 2
W tegorocznym gminnym graniu zebrano 10.461 złotych. Jest to dwukrotnie więcej niż w roku poprzednim. Patronat nad tegorocznym, radłowskim koncertem objął Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka, a obsługę medialną imprezy zapewniła Radłowska TV i redakcja miejsko-gminnego „Radła”.

wosp w radlowie 3