dzisiaj jest: 18 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Kurs „Samodzielny Księgowy” - przedłużenie rekrutacji

zaksieguj swoja przyszloscInstytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT sp. z o.o. zaprasza osoby, które spełniają następujące kryteria: ukończyły 45 rok życia, posiadają wykształcenie minimum średnie oraz pracują na terenie powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego lub miasta Tarnowa do uczestnictwa w kursie „Samodzielny Księgowy”. Rekrutacja do uczestnictwa w kursie została przedłużona do 15 listopada 2013 roku.

Organizator przypomina, iż kurs obejmuje 200 godzin dydaktycznych, w tym 66 godzin dydaktycznych zajęć komputerowych. Zakres tematyczny kursu to : m. in. organizacja rachunkowości, sprawozdania finansowe, księgowanie operacji gospodarczych, rachunek kosztów i wyników, programy komputerowe w rachunkowości (CDN Optima, Symfonia Premium, Rachmistrz, Płatnik), rozwój zdolności analitycznych. Czas trwania kursu to ok. 3 miesiące. Kurs będzie odbywał się w Tarnowie.

W ramach projektu zostaną zapewnione:
- podręczniki, materiały dydaktyczne;
- zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających poza Tarnowem;
- poczęstunek podczas zajęć;
- zaświadczenie o ukończeniu kursu według wzoru MEN.

Każdy uczestnik ponosi tylko 10% kosztów szkolenia, to jest: 267,50 zł.Rekrutacja trwa do 18 października 2013 r. Wszelkie informacje dostępne są na stronie: www.zaksieguj45.pl.

Punkt Rekrutacyjny - Tarnów - ul. Szujskiego 66, I piętro, pok. 106 (budynek Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego) tel. kom. 602-856-248, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..