dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Fundacja Rozwoju zaprasza do uczestnictwa w projekcie „Absolwent na Rynku Pracy”

absolwent na rynku pracy miniProjekt Absolwent na Rynku Pracy realizowany jest przez Fundację Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości w ramach POKL Priorytet VI Rynek Pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1.1. Projekt ten kierowany jest do osób między 15 a 27 rokiem życia, które do 12 miesięcy od otrzymania świadectwa ukończenia szkoły pozostają bez zatrudnienia i są zarejestrowane w Urzędzie Pracy, jako osoby bezrobotne/poszukujące pracy i zamieszkują powiat: gorlicki, tarnowski, dąbrowski.

W ramach Projektu zapewnione zostanie:

- Doradztwo Zawodowe przed szkoleniem.

- Szkolenia - uczestnicy mogą skorzystać z pełnej oferty rynkowej szkoleń. Szkolenia zakończą się egzaminem. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, adekwatne do tematyki szkoleń oraz stypendium szkoleniowe i zwrot kosztów dojazdu.

- Staże zawodowe - dla większości uczestników przewidziane są staże zawodowe trwające 4 miesiące. Staże będą odbywały się u lokalnych pracodawców na podstawie umowy między Projektodawcą a pracodawcą i stażystą. Stażyści w okresie odbywania stażu, otrzymają stypendium wysokości 1500 zł/brutto.

- Uczestnicy, którzy nie otrzymają zatrudnienia do czasu zakończenia staży zawodowych, zostaną objęci programem pośrednictwa pracy.

Więcej informacji można uzyskać w biurze projektu ul. Sikorskiego 5 pok. 20, 33-100 Tarnów, numer kontaktowy: 14 684 88 24 tel. kom: 733 517 613 lub na stronie: www.absolwent.fundacjarozwoju.org.pl.

absolwent na rynku pracy