dzisiaj jest: 18 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Kampania antyazbestowa - zaproszenie na seminarium

azbest seminarium mini12 września br. w Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbędzie się seminarium pn. „Prawidłowe gospodarowanie i bezpieczne usuwanie wyrobów zawierających azbest - możliwości i koszty”. Na seminarium zostaną poruszone kwestie zarówno zagrożeń jakie niesie za sobą użytkowanie azbestu jak i możliwości finansowania czy aspekty prawne dotyczące tematyki azbestu.

Seminarium skierowane jest do pracowników urzędów miast i gmin, zarządców nieruchomości oraz osób prywatnych. Rozpocznie się ono o godz. 10.00 w sali konferencyjnej nr 11. Udział w seminarium jest nieodpłatny. Organizator zapewnia materiały konferencyjne oraz poczęstunek w formie przerwy kawowej oraz obiadu.

Pełny program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy - http://bit.ly/seminarium_antyazbestowe_tarnow

Informacji udziela: Joanna Janek-Hytroś - tel. 605 31 80 25, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 6 września 2013 r.

azbest seminarium