dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Dzień Talentów w ZSLiT w Wojniczu

dzien talentow zslit wojnicz 00 miniW ramach promocji szkoły oraz oferowanych kierunków kształcenia w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych  w Wojniczu  w dniu  24 maja 2013r. odbył się Szkolny Dzień Talentów.

W godzinach od 10.00 – 13.00 na terenie hali sportowej należącej do szkoły, młodzież z zaproszonych szkół mogła wziąć udział w warsztatach zorganizowanych przez uczniów oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych. Uczestnikom – uczniom, nauczycielom, wychowawcom oraz zaproszonym gościom, stworzono możliwość poznania własnych umiejętności i talentów.

Odbyły się zajęcia z projektowania ogrodów, zdobienia przedmiotów - decupage, zdobienia  warzyw i owoców - carving,  dekoracji stołów – układania serwetek, mechatroniki pojazdowej, logistyki magazynowej oraz warsztaty plastyczne.

dzien talentow zslit wojnicz 01

Mimo nie sprzyjającej pogody można było zobaczyć pokaz jazdy konnej prezentowanej przez Szkółkę Jeździecką TOBIANO.

Zainteresowani klasami mundurowymi mogli wziąć udział w teście sprawnościowym zorganizowanym  przez chorążego Adama Zientalę a także w zajęciach z samoobrony prowadzonych przez pułkownika straży granicznej Andrzeja Ziobrowskiego. Klas mundurowe zaprezentowały swoje umiejętności podczas pokazu.

dzien talentow zslit wojnicz 02

Zaproszonych gości czekała także kulinarna niespodzianka przygotowana przez klasy technikum żywienia. Można było poczęstować się znakomicie upieczoną kiełbaską z grilla.

Impreza zorganizowana z inicjatywy pani dyrektor Magdaleny Janus spotkała się z życzliwym zainteresowaniem lokalnego środowiska. W zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli z Wojnicza wzięli udział uczniowie z okolicznych gimnazjów. Najlepszym, w rywalizacji sportowej wręczono pamiątkowe dyplomy i medale. Pomiędzy uczestników imprezy rozlosowano cztery koszulki ufundowane przez Starostwo Powiatowe z Tarnowa.

dzien talentow zslit wojnicz 03