dzisiaj jest: 17 lutego 2019 r.   ::    imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat Tarnowski
Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top unia europejska

baner top rzeczpospolita polska

baner top esop

Cykl imprez z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego

rozmiar tekstu w artykule:

muzykoterapia miniKonferencje naukowe, nocny trip rowerowy Wyjście z mroku oraz Muzykoterapia, to tylko niektóre atrakcje zaplanowanych na 10 i 11 października 2012 roku, obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Cykl imprez przygotowało Starostwo Powiatowe w Tarnowie, oraz Centrum Zdrowia Tuchów przy współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu

Wojewódzkiego Centrum Paderewskiego Tarnów-Kąśna Dolna.

Pierwszy dzień obchodów połączony będzie z oficjalną inauguracją Ośrodka Psychoterapii Centrum Zdrowia Tuchów. Tego dnia w godzinach 10:00-16:20, na sali konferencyjnej tarnowskiej Delegatury Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego (al. Solidarności 5-9), odbędzie się konferencja pn. Zaburzenia psychiczne i uzależnienia. Diagnostyka – terapia – profilaktyka. W programie konferencji znajdą się wykłady dotyczące diagnostyki i leczenia zaburzeń psychicznych oraz leczenia uzależnień, a także wykłady edukacyjne skierowane do młodzieży i uczniów szkół. Spotkanie ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny.

O godzinie 18:00 w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego zaplanowano oficjalną inaugurację Ośrodka Psychoterapii. Ponadto w ramach koncertowej Muzykoterapii wystąpią: Jorgos Skolias Duo – songi i muzykamenty oraz Robert Kaspczycki Band – rockowe stany muzyczne.

W nocy z 11 na 12 października br. organizatorzy zaplanowali prawdziwą gratkę dla rowerzystów. Wyjście z mroku to nocny trip rowerowy, który rozpocznie się o północy w Tuchowie, skąd uczestnicy przejadą do Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Na miejscu na rowerzystów czekać będzie wspólne biesiadne muzykowanie przy ognisku z bębniarzami Jamanspace. Powrót do Tuchowa i zakończenie imprezy zaplanowano na godzinie 5:30.
Informacje i zapisy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">W czwartek, 11 października br., na sali konferencyjnej MUW (al. Solidarności 5-9) odbędzie się konferencja adresowana głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu tarnowskiego. Młodzi ludzie usłyszą o współczesnych zagrożeniach jakie niesie za sobą Internet oraz przestępczość narkotykowa. Wysłuchają ponadto referatów dot. szkodliwych następstw palenia papierosów, poszukiwania tożsamości oraz dojrzałości duchowej. Konferencję otworzy Starosta Tarnowski Mieczysław Kras.

 

muzykoterapia plakat

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:281
Wczoraj:293
W tym tygodniu:3231
W tym miesiącu:7298
Ogółem:1044080

od dnia 6.11.2012 r.

centrum paderewskiego kasna dolna

soik nowy sacz

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj sięDMC Firewall is a Joomla Security extension!