dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Projekt "Własna firma – moja droga do integracji zawodowej" dla osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego

logo business schoolW czerwcu bieżącego roku ruszył projekt „Własna firma – moja droga do integracji zawodowej”. Jest to projekt europejski realizowanym w ramach Działania 6.2, który pozwoli 60 uczestnikom na uzyskanie wsparcia zarówno szkoleniowo-doradczego jak i finansowego.

Głównym celem projektu jest rozwój przedsiębiorczości wśród osób bezrobotnych zamieszkujących na terenie powiatów tarnowskiego, dąbrowskiego, bocheńskiego, brzeskiego i proszowickiego.

Wsparcie szkoleniowe to możliwość nabycia bądź uzupełnienia wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, finansów, prawa pracy, marketingu i reklamy, tworzenia biznesplanu itp. Wsparcie finansowe  to możliwość uzyskania dotacji w wysokości 25 tys. zł  oraz wparcia pomostowego w wysokości 800 zł miesięcznie.

W projekcie mogą wziąć udział osoby bezrobotne, kobiety i mężczyźni, do 25 roku życia oraz osoby pomiędzy 50 i 64 r. ż.

Projekt realizowany  jest przez Business School z Warszawy natomiast biuro projektu znajduje się w Szkole Językowej HYBRYDA  w Tarnowie przy ul. Rynek 22 (I piętro). Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 800 do 1600.

Rekrutacja rozpocznie się 19 czerwca i potrwa do 3 lipca. Wszelkie informacje dostępne są pod nr tel. 14 627 22 82 tel. kom. 608 377 120.
Pozostałe informacje oraz komplet dokumentów rekrutacyjnych dostępne są również na tronie internetowej www.business-school.pl/wlasnafirma.