dzisiaj jest: 24 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Spotkanie z okazji "Tygodnia PCK"

tydzien pck 2012 01 mini24 maja 2012 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie odbyło się spotkanie z okazji „Tygodnia PCK”. W spotkaniu uczestniczyli m. in. Paweł Augustyn - etatowy członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego, Stanisław Kracik - Prezes Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża, Marek Bachara - Sekretarz Zarządu Rejonowego PCK w Tarnowie

dla Powiatu Ziemskiego, Stanisław Bem - Prezesa Zarządu Rejonowego PCK w Tarnowie dla Powiatu Ziemskiego oraz Janusz Żywiec - Wiceprezes Zarządu Rejonowego PCK w Tarnowie dla Powiatu Ziemskiego.

Podczas w/w spotkania wręczono odznaczenia, wyróżnienia i nagrody dla osób zasłużonych dla PCK. Uhonorowano także szkoły biorące udział w konkursie „Potrzebna Krew - Twoja Także” promującym honorowe krwiodawstwo wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnowskiego organizowanego w okresie od 1 września 2011 r. do 30 kwietnia 2012 r. Biorąc pod uwagę ilość oddanej krwi konkurs wygrał Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach (70.200 ml) drugie miejsce zajął Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu (49.450 ml), a trzecie miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tuchowie (48.600 ml). Ogółem w konkursie 686 osób oddało honorowo 277.500 ml krwi tj. więcej o 13 litrów niż w roku szkolnym 2010/2011.

tydzien pck 2012 02

tydzien pck 2012 03