dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Szkoły powiatu tarnowskiego nowoczesne z tradycjami…

vedukacja nabor miniNabór do szkół 2012/2013.
Wybór szkoły ponadgimnazjalnej to trudna decyzja, z którą już niebawem będą musieli zmierzyć się tegoroczni absolwenci gimnazjów.

Bogata, różnorodna i nowoczesna tak można określić ofertę edukacyjną Szkół Powiatu Tarnowskiego. Szkoły mają dla swoich przyszłych uczniów nowe kierunki kształcenia, a także prowadzą nabory na już sprawdzonych profilach, które są gwarancją dobrego wykształcenia, a w przyszłości zdobycia ciekawych ofert na rynku pracy. Każda ze szkół jest bardzo nowocześnie wyposażona.

Pamiętajmy, że wcześniejsze zapoznanie się z ofertą edukacyjną szkół gwarantuje świadomy i trafny wybór dalszej ścieżki kształcenia.

Nabór prowadzony jest elektronicznie: http://malopolska.edu.com.pl/Kandydat

Zamieszczone poniżej ulotki informują o kierunkach kształcenia, kołach zainteresowań, osiągnięciach.

Myślimy także o absolwentach liceum profilowanego lub liceum ogólnokształcącego, którzy z różnych powodów nie mogą kontynuować nauki na studiach wyższych. Dla tych proponujemy ciekawe kierunki kształcenia w szkołach policealnych.

W Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Tuchowie realizowany jest projekt dla młodzieży w ramach, którego uczniowie mogą skorzystać z zajęć: matematyki, geografii, j. angielskiego, j. niemieckiego, psychologii, doradztwa zawodowego oraz z dodatkowych zajęć tanecznych i sportowych. Uczniowie na zajęciach mają zapewnione wyżywienie i będą uczestniczyć w obozach i wycieczkach. Wszystkie te zajęcia będą prowadzone w ramach drugiej edycji projektu „Twoja szansa na rozwój” realizowanego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (więcej szczegółów - TUTAJ).

ULOTKA - Liceum Ogólnokształcące w Tuchowie
ULOTKA - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach