dzisiaj jest: 20 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

3MAJ SIĘ FESTIVAL, czyli muzyczno-medyczna majówka w Tuchowie

3maj sie festival logo miniCentrum Zdrowia w Tuchowie zaprasza na sportowo-zdrowotną zabawę z koncertem 3MAJ SIĘ FESTIVAL. Impreza odbędzie się 3 maja na rynku w Tuchowie, a patronuje jej Starosta Tarnowski oraz Burmistrz Tuchowa.

Wielka Majówka Centrum Zdrowia Tuchów to najlepsza recepta na zdrowe i aktywne spędzenie czasu w Święto Konstytucji 3 maja. Amatorzy rekreacji i sportu będą mogli zmierzyć swoje siły na specjalnie przygotowanej ściance wspinaczkowej, a sportowych emocji dostarczy finisz 127 km odcinka pierwszego etapu Karpackiego Wyścigu Kurierów z Radłowa do Tuchowa.

Po południu odbędzie się pierwsza edycja 3MAJ SIĘ FESTIVAL-u. Koncertowej zabawie przyświecać będzie promocja  zdrowia oraz akcja profilaktyczna m.in. w zakresie profilaktyki chorób piersi.

Na tuchowskiej scenie wystąpi tarnowska grupa smooth jazzowa The Neverhood, po której wystąpi hard rockowy zespół BlackJack. Gwiazdą wieczoru będzie częstochowski HABAKUK. Na zakończenie zaprezentuje się tarnowska grupa Cafe, która zaprezentuje hity z lat 80. i 90., wskazane przez internautów w głosowaniu na stronie muzycznytarnow.pl.

Przez cały czas trwania imprezy, na płycie rynku, przewidziane są konkursy z nagrodami m.in.: koło fortuny, namioty promocyjne oraz malowanie buziaków, karykatury i finałowy pokaz tańca z ogniem.

Organizatorami tuchowskiej imprezy są: Centrum Zdrowia Tuchów, MKS Tuchovia, ścianka wspinaczkowa La Roca, Dom Kultury w Tuchowie oraz portal muzycznytarnow.pl. Imprezie patronuje Starosta Tarnowski oraz Burmistrz Tuchowa.

Wielka majówka Centrum Zdrowia Tuchów jest jednocześnie uroczystym uwieńczeniem - projektu inwestycyjnego: CHIRURGIA JEDNEGO DNIA, NOWA INWESTYCJA ZMIERZAJĄCA DO POPRAWY KONKURENCYJNOŚCI CENTRUM ZDROWIA TUCHÓW SP. Z O.O. POPRZEZ OFEROWANIE NOWYCH USŁUG.

Inwestycja ta doprowadziła do wzmocnienia aktywności gospodarczej i konkurencyjności Centrum Zdrowia Tuchów oraz przyczyniła się do wzrostu aktywności marketingowej firmy poprzez promocję marki Centrum Zdrowia Tuchów. Dzięki projektowi CZT może jeszcze lepiej zadbać o zdrowie swoich pacjentów – m.in. mieszkańców powiatu tarnowskiego i gminy Tuchów oferując im dostępność do szerokiego wachlarza nowych usług medycznych.

Program Wielkiej Majówki Centrum Zdrowia Tuchów – 3 maja 2012 Tuchów

IMPREZY SPORTOWE:

900 - 1400 Zawody we wspinaczce ściankowej na czas amatorów o Puchar CZT – zaprasza wielokrotna Mistrzyni Pucharu Świata Edyta Ropek – ambasador marki CZT
1400 - 1600 Finał I etapu Karpackiego Wyścigu Kurierów pod honorowym patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego

3MAJ SIĘ FESTIVAL:

1615 - 1700 The Neverhood (Tarnów) – smooth jazz i blues