dzisiaj jest: 28 marca 2024 r.   ::    imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

STALBUD TARNÓW Sp. z o. o. wyróżniony certyfikatem Solidna Firma 2011

logo solidna firma 2011 miniZ satysfakcją informujemy, że firma z Bogumiłowic – STALBUD TARNÓW Sp. z o. o., po przejściu wnikliwej weryfikacji uhonorowana została certyfikatem Solidna Firma 2011.

Certyfikaty przyznawane są przez Kapitułę Programu Gospodarczo – Konsumenckiego Solidna Firma a otrzymują je przedsiębiorcy, których podstawą prowadzenia działalności gospodarczej jest nie tylko odwaga i kreatywność, ale też poważne traktowanie kontrahentów, klientów i pracowników oraz rzetelność i wiarygodność.

Serdecznie gratulujemy firmie STALBUD TARNÓW Sp. z o. o., która jako jedyna z terenu Powiatu Tarnowskiego uzyskała to honorowe wyróżnienie za rok 2011. Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach nie zabraknie innych wyróżnionych przedsiębiorstw z terenu Powiatu Tarnowskiego. Żywimy głębokie przekonanie, że wspólne działania podejmowane na rzecz solidnej przedsiębiorczości przyczynią się do rozwoju gospodarki w naszym regionie.