dzisiaj jest: 28 marca 2024 r.   ::    imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

28 grudnia będą obradować Radni Powiatu Tarnowskiego

28 grudnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie odbędzie się XV sesja Rady Powiatu Tarnowskiego.

Jej początek zaplanowany został na godz. 1100.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie Sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XIV Sesji Rady.
  4. Interpelacje Radnych.
  5. Podjęcie uchwały Budżetowej Powiatu Tarnowskiego na 2012 rok.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Tarnowskiego.
  7. Informacja o stanie środowiska Powiatu Tarnowskiego za 2010 rok.
  8. Sprawozdanie z realizacji Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2009 – 2015.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia i przyjęcia do realizacji „Powiatowego Programu na Rzecz Dziecka i Rodziny na lata 2012 – 2016.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany treści uchwały Rady Powiatu Tarnowskiego Nr V.29.2011 z dnia 11 marca 2011 r. w sprawie określenia zadań realizowanych przez Powiat Tarnowski z zakresu zatrudnienia i rehabilitacji zawodowej oraz społecznej osób niepełnosprawnych finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2011 roku.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Rady Społecznej Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie przez Powiatową Stację Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie samochodu marki „POLONEZ” z 1999 roku.
  13. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Rocznego programu współpracy Powiatu Tarnowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Powiatu Tarnowskiego.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Powiatu Tarnowskiego.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej.
  16. Sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu Tarnowskiego i informacja z realizacji uchwał Rady.
  17. Zapytania i wolne wnioski radnych.
  18. Odpowiedzi na interpelacje, zapytania i wolne wnioski radnych.
  19. Zamknięcie obrad XV Sesji Rady Powiatu Tarnowskiego.