dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców już w piątek!

Starosta Tarnowski oraz FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie Ośrodek w Tarnowie prowadzący Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług (PK KSU) zapraszają przedsiębiorców i osoby planujące założenie własnej firmy do skorzystania z możliwości uzyskania bezpłatnych informacji na temat m.in. aspektów formalno-prawnych zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, źródeł pozyskiwania środków finansowych na założenie firmy bądź jej rozwój czy możliwości uzyskania specjalistycznej usługi Krajowego Systemu Usług np. w obszarze transferu technologii.

Informacji udzielać będzie konsultant Punktu Konsultacyjnego KSU w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie w każdy ostatni piątek miesiąca w godz. 9.00-15.00 (II piętro, sala nr 215). Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu (14) 688 33 27 oraz (14) 6212216.

Punkt Konsultacyjny KSU  to wiarygodny i sprawdzony partner w biznesie. Z usług Punktów Konsultacyjnych KSU (zlokalizowanych na terenie całego kraju) korzysta średnio ponad 60 tys. klientów rocznie.

Krajowy System Usług to ogólnopolska sieć ośrodków prowadzonych przez ponad 150 renomowanych instytucji wspierających rozwój biznesu. Ich oferta adresowana jest zarówno do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i osób podejmujących działalność gospodarczą. Działalność KSU nadzoruje i wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Działalność Punktu Konsultacyjnego KSU współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.