dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Otwarcie pracowni

otwarcie_pracowni_01_miniPowiatowe Biuro ds. projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce z upływem sierpnia ogłosiło ostatni przetarg na pomoce dydaktyczne do pracowni przedmiotowych w szkołach powiatu tarnowskiego. W ramach cross financingu zakupiono pomoce dydaktyczne do pracowni przedmiotowych w ZSP w Tuchowie, ZSP Zakliczynie, ZSLiT w Wojniczu, ZSP w Żabnie. Łącznie na zakupy pomocy dydaktycznych wydatkowano 560 997,00 PLN.

W dniu 5 września dokonano uroczystego otwarcia pracowni mechaniki samochodowej i technologii żywienia w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu oraz pracowni projektowania i technologii budownictwa i mechaniki samochodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie. Zakupiony sprzęt wyróżniał się nie tylko nowością ale przede wszystkim jakością najwyższej klasy.
W uroczystość otwarcia pracowni w obu szkołach zaszczycili dostojni gości. Byli to: Pan Roman Ciepiela - Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Pani Urszula Augustyn - Posłanka na Sejm RP, Pan Dariusz Styrna - Z-ca Dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego ds. Kształcenia Zawodowego UMWM. Rolę gospodarzy pełnili Pan Mieczysław Kras – Starosta Tarnowski i Mirosław Banach oraz dyrektorzy Pani Anna Olszańska i Pan Marian Iwaniec. W uroczystościach bardzo licznie uczestniczyła młodzież szkół oraz przedstawiciele rodziców.

otwarcie_pracowni_02

otwarcie_pracowni_03