dzisiaj jest: 29 października 2020 r.   ::    imieniny: Wioletty, Serafina, Felicjana
foto_01
foto_02
foto_01
foto_02

Starosta będzie nagradzał najlepsze firmy

rozmiar tekstu w artykule:

starosta nagroda miniZarząd Powiatu Tarnowskiego ustanowił Nagrodę Gospodarczą Starosty Tarnowskiego. Ma ona charakter honorowy i corocznie przyznawana będzie mikro, małym i średnim przedsiębiorcom, w dowód uznania dla ich działalności oraz za inspirowanie rozwoju gospodarczego na terenie powiatu.

 

- Jest to moja inicjatywa. Należy bowiem wspierać ludzi, którzy wyróżniają się w dziedzinie życia gospodarczego, tym bardziej w tym trudnym okresie bezrobocia – mówi Starosta Tarnowski Roman Łucarz. - Dzisiaj walczymy o każde miejsce pracy i ci właśnie ludzie uzupełniają miejsca pracy. Niekoniecznie grupowo, ale także jednostkowo, bo wiemy, że większość dochodu narodowego przynoszą właśnie ci mniejsi przedsiębiorcy.
Chcąc docenić rolę i znaczenie, także mniejszych firm na terenie Powiatu Tarnowskiego taką właśnie nagrodę Zarząd Powiatu ustanowił na swoim ostatnim posiedzeniu. W regulaminie czytamy również, że celem nagrody jest uhonorowanie najlepszych firm z terenu powiatu, które swoją działalnością gospodarczą przyczyniają się do rozwoju i lepszej jakości życia społeczności lokalnej oraz promowanie postaw proinwestycyjnych.
Laureaci nagrody otrzymywać będą okazjonalną statuetkę, będą mieć prawo używania we wszystkich materiałach firmowych i reklamowych tytułu: „Laureat Nagrody Gospodarczej Starosty Tarnowskiego” w danym roku. Nagroda przyznawana będzie corocznie w kategoriach: 1. mikro-przedsiębiorca; 2. mały przedsiębiorca; 3. średni przedsiębiorca.
Nominować do nagrody będą mogły jednostki samorządu terytorialnego, samorządy gospodarcze oraz organizacje okołobiznesowe. Nagrodę przyznawał będzie Zarząd Powiatu Tarnowskiego w oparciu o opinię specjalnej komisji do oceny wniosków, w której będzie po jednym przedstawicielu Zarządu, Rady Powiatu i Samorządu Gospodarczego. Nominowani, a nie wskazani przez Zarząd do nagrody, otrzymują wyróżnienia. Starosta Roman Łucarz planuje, że prawdopodobnie po raz pierwszy Nagrody Gospodarcze Starosty wręczone zostaną podczas przyszłorocznych Dni Powiatu Tarnowskiego, w roku jubileuszu 15-lecia samorządu powiatowego.

regulamin Nagrody Gospodarczej Starosty Tarnowskiego

wniosek o przyznanie Nagrody Gospodarczej Starosty Tarnowskiego

Tłumacz Google

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:39
Wczoraj:3203
W tym tygodniu:10442
W tym miesiącu:77286
Ogółem:1574798

od dnia 6.11.2012 r.
Our website is protected by DMC Firewall!